piątek, 5 grudnia 2014

Odsłona druga...;)

Bombek "na bogato" ;) Dziś anielsko:

Słuchając nieustannie mojej ukochanej 3ki zdałam sobie sprawę - przy okazji dzisiejszej licytacji, że moja ulubiona płyta jednego z ukochanych zespołów  niedawno skończyła 20 lat... niesamowite, a wciąż zachwyca tak samo jak Chris...;)
Serdeczności!

7 komentarzy:

 1. Znam te anioły z papieru klasycznego.
  Wsadziłaś je na obłości, ratunku...?
  A potem lakierowałaś do upadłego?
  O ja Cię...
  A może transfer to jednak jest...?
  Ty weź mnie uświadom, bo mi się niedobrze komentuje jak nie wiec o czym piszę! :D
  A może takie dylematy to najlepszy komentarz. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) tak, masz zupełną rację to są motywy z papieru, - nawiasem mówić pierwszego jaki kupiłam ponad 4 lata temu;))) naniosłam na nie niego transfer i zrobiła się dość elastyczna błona, którą przykleiłam na bańkę:) zrobiłam krak i wylakierowałam:)
   Serdeczności! :)

   Usuń
 2. Bobmuśki super. Ptaszki mi jakoś uleciały, a świetne.
  Kompletnie nie kumam z tymi transferami, bo w decu to ja działam jak naturszyk. Może mnie oświecisz, o co chodzi z tą błoną?
  Kurczę jak lubię tą kapelę. Aż miło do Ciebie zaglądać.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Ten transfer jest całkiem przydatny przy przyklejaniu papieru na obłe powierzchnie, kupuje się taki preparat i smaruje nim (3 razy wzdłuż i w poprzek na przemian)awers obrazka, który wybraliśmy. Każda warstwa kładziona po wyschnięciu poprzedniej. Ja zostawiam to na noc przeważnie żeby wyschło dobrze, a później wrzuca się takie coś do wody i oczy kilka minut, wyjmujemy i pilingujemy rewers - delikatnie, aż nam zostanie elastyczna bona, nie musi być idealnie, tak żeby się trochę rozciągało no i przyklejamy na jajo czy bombkę, zresztą można na wszystko ale ja takie transfery robię tylko na "trudne" kształty. obrazek już jest ładnie błyszczący no i jest szansa, że nam się bez zmarszczek przyklei;)
   Takie preparaty są dość drogie ale bardzo wydajne, warto się czasem pobawić:)
   Ja też uwielbiam Soundgarden...:)
   Serdeczności!

   Usuń
 3. Cudna. Piękne te esy-floresy

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy